Dnia 2021-08-14 13:30 odbyło się spotkanie Union Berlin vs Bayer Leverkusen zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Union Berlin oraz Bayer Leverkusen wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-08-14 13:30 na stadionie Stadion An der Alten Försterei odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 1 pomiędzy Union Berlin a Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: T. Awoniyi 7' 1-0 M. Kruse M. Diaby 12' 1-1 J. Frimpong

Żółte kartki Union Berlin:

Żółte kartki Bayer Leverkusen: M. Diaby 28'

Czerwone kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Główny sędzia spotkania to T. Reichel. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Union Berlin stanie naprzeciw FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Slavia Praha oraz Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami Ferencvarosi TC oraz VfB Stuttgart.

Liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Diaby często serwują swoim stałym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. To też warto śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Union Berlin oraz Bayer Leverkusen z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.