Na stadionie RheinEnergieStadion dnia 2021-11-07 16:30 odbyło się spotkanie między FC Koln i Union Berlin zakończone wynikiem 2-2

 

Pierwsza połowa spotkania między FC Koln i Union Berlin zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2021-11-07 16:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 11 pomiędzy FC Koln a Union Berlin.

Gole strzelali: A. Modeste 7' 1-0 J. Ryerson 9' 1-1 N. Gießelmann G. Prömel 45' 1-2 G. Haraguchi A. Modeste 86' 2-2 F. Kainz

Żółte kartki FC Koln: Anthony Modeste 17' Ondrej Duda 54'

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 16' Andreas Luthe 17'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln zmierzy się już z FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast Union Berlin z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa i Eintracht Frankfurt.

Coraz częściej oddani fani z zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Anthony Modeste Timo Baumgartl nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak FC Koln i Union Berlin w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, RheinEnergieStadion.