Mecz Borussia Monchengladbach kontra Union Berlin, wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Borussia Monchengladbach oraz Union Berlin wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-01-22 14:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 20 pomiędzy Borussia Monchengladbach a Union Berlin.

Gole strzelali: M. Kruse 18' 0-1 K. Koné 40' 1-1 J. Hofmann M. Kruse 84' 1-2 N. Gießelmann

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Marvin Friedrich 28'

Żółte kartki Union Berlin: Grischa Prömel 3' Robin Knoche 66'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Brych, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia Monchengladbach zmierzy się już z Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FC Augsburg i Borussia Dortmund. Kolejno natomiast Union Berlin zmierzy się z FC Augsburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i Arminia Bielefeld.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Marvin Friedrich Grischa Prömel nieprzerwanie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania między drużynami piłkarskimi są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Ustawicznie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, niezwykłe asysty czy bramki, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Borussia Monchengladbach oraz Union Berlin i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion im BORUSSIA-PARK.