Dnia 2022-02-13 14:30 na stadionie Stadion An der Alten Försterei miał miejsce mecz pomiędzy Union Berlin i Borussia Dortmund: wynik 0-3

Union Berlin vs Borussia Dortmund 0-3. W dniu 2022-02-13 14:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 22. Zmierzyły się Union Berlin i Borussia Dortmund.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Union Berlin i Borussia Dortmund zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: M. Reus 18' 0-1 M. Dahoud M. Reus 25' 0-2 D. Malen Raphaël Guerreiro 71' 0-3

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 35' Kevin Möhwald 76' András Schäfer 90' Robin Knoche 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Julian Brandt 39'

Czerwone kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Union Berlin stawi czoła Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i FC St. Pauli. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z Rangers. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Monchengladbach i Rangers.

Bardzo często fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Timo Baumgartl Julian Brandt nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to widowiska drętwe. Zdarzają się przechodzące do historii bramki i asysty, ostre faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Union Berlin i Borussia Dortmund w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion An der Alten Försterei.