Spotkanie Union Berlin kontra VfL BOCHUM, wynik 3-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Union Berlin a VfL BOCHUM wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2022-05-14 13:30 na stadionie Stadion An der Alten Försterei odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 34 pomiędzy Union Berlin a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: G. Prömel 5' 1-0 G. Haraguchi T. Awoniyi 25' 2-0 S. Zoller 55' 2-1 Danilo Soares E. Löwen 79' 2-2 T. Asano T. Awoniyi 88' 3-2

Żółte kartki Union Berlin: Sven Michel 44' Christopher Trimmel 75' Taiwo Awoniyi 89'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Robert Tesche 24' Anthony Losilla 28'

Czerwone kartki Union Berlin:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Główny sędzia meczu to Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Union Berlin stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a VfL BOCHUM zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Sven Michel Robert Tesche wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to widowiska nużące. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Union Berlin i VfL BOCHUM z ligi Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion An der Alten Försterei.