Back to Top

Union Berlin - Werder Bremen 2-1

Mecz Union Berlin kontra Werder Bremen zakończony wynikiem 2-1

W najnowszym starciu Bundesligi doszło do emocjonującego pojedynku pomiędzy drużynami Union Berlin i Werder Bremen, który odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na Stadionie An der Alten Försterei. Mecz zakończył się zwycięstwem Union Berlin, które pokonało rywala 2-1. Po wyrównanej pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry, jednak to gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia.

VfB Stuttgart - Union Berlin 2-0

VfB Stuttgart kontra Union Berlin, wynik meczu 2-0

W meczu 25. kolejki niemieckiej Bundesligi drużyna VfB Stuttgart podejmowała Union Berlin w MHPArena. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali kontrolę nad grą do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 8 marca 2024 roku o godzinie 19:30, a kibice mogli cieszyć się z efektownej gry obu zespołów.

Mecz Union Berlin kontra Borussia Dortmund 0-2

Spotkanie między Union Berlin i Borussia Dortmund zakończone wynikiem 0-2 na stadionie Stadion An der Alten Försterei

W meczu 24. kolejki Bundesligi Union Berlin podejmowało na swoim stadionie Borussię Dortmund. Mimo zaciętej walki, to goście zdołali wywalczyć cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa okazała się kluczowa, gdyż to właśnie w niej Borussia zdobyła prowadzenie, które utrzymała do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na Stadionie An der Alten Försterei. Teraz czas na szczegółowe relacje z tego starcia!

Union Berlin - FC Heidenheim, wynik końcowy 2-2

Mecz Union Berlin kontra FC Heidenheim na stadionie Stadion An der Alten Försterei: końcowy wynik 2-2

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do zaciętego starcia pomiędzy Union Berlin a FC Heidenheim na Stadionie An der Alten Försterei. Mecz zakończył się remisem 2-2, choć już na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 2-1. Spotkanie to odbyło się 2 dni temu o godzinie 14:30, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz 1899 Hoffenheim vs Union Berlin, wynik końcowy 0-1

1899 Hoffenheim - Union Berlin, wynik spotkania 0-1

W niedzielnym starciu drużyn 1899 Hoffenheim i Union Berlin, które odbyło się 17 lutego o godzinie 14:30 w ramach 22. kolejki Bundesligi, emocje sięgały zenitu. Ostatecznie to goście z Berlina wyszli zwycięsko z boiska PreZero Arena, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz był pełen nieprzewidywalnych momentów, które utrzymywały kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz FSV Mainz 05 - Union Berlin, wynik 1-1

FSV Mainz 05 - Union Berlin, wynik meczu 1-1

W meczu z 7 lutego 2024 roku FSV Mainz 05 zmierzyło się z Union Berlin w ramach 18. kolejki Bundesligi. Spotkanie rozegrane w MEWA ARENA zakończyło się remisem 1-1, a identyczny rezultat utrzymał się również na przerwę. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała przełamać impasu, co wpłynęło na podział punktów. Czy któryś z zespołów zdołał przełamać równowagę w drugiej połowie?

Mecz pomiędzy Union Berlin - VfL Wolfsburg, wynik 1-0

Union Berlin vs VfL Wolfsburg, wynik meczu: 1-0

W minioną środę, 10 lutego o godzinie 14:30 na Stadionie An der Alten Försterei odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Union Berlin i VfL Wolfsburg w ramach 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Mimo wyrównanej walki, to gospodarze zdołali wyjść zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 1-0. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przebiegała ta zacięta batalia na boisku.

Bayern Munich vs Union Berlin, wynik 1-0

Bayern Munich vs Union Berlin, wynik spotkania - 1-0

Dziś odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bayernu Monachium i Unionu Berlin. Spotkanie odbyło się w ramach 13. kolejki Bundesligi na stadionie Allianz Arena. Ostateczny wynik to 1-0 na korzyść Bayernu Monachium, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, co uczyniło ten mecz niezwykle emocjonującym dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Union Berlin vs SV Darmstadt 98 1-0

Union Berlin vs SV Darmstadt 98, wynik spotkania - 1-0

Dzisiaj na Stadionie An der Alten Försterei odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Union Berlin i SV Darmstadt 98. Po zaciętej walce to gospodarze zdołali wyjść zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 1-0. Wynik na przerwę pozostawał wyrównany, 0-0, lecz w drugiej połowie Union Berlin zdołało zdobyć bramkę, co zapewniło im cenne trzy punkty. To był mecz pełen napięcia i emocji, który dostarczył wielu sportowych wrażeń.