Union Berlin kontra Eintracht Frankfurt, wynik meczu: 0-3

W kolejce 10 Bundesligi doszło do starcia pomiędzy drużynami Union Berlin i Eintracht Frankfurt. Mecz odbył się na Stadionie An der Alten Försterei, a sędzią był Sven Jablonski. Zawodnicy Eintracht Frankfurt okazali się silniejsi od swoich rywali, kończąc spotkanie wynikiem 3-0. Już na przerwę goście prowadzili 2-0, utrzymując przewagę także po pełnym czasie gry.

Union Berlin vs Eintracht Frankfurt - Bundesliga Kolejka 10

Mecz pomiędzy drużynami Union Berlin oraz Eintracht Frankfurt odbył się na Stadionie An der Alten Försterei w dniu 4 listopada 2023 roku o godzinie 14:30.

Wynik końcowy spotkania to 0-3 na korzyść Eintracht Frankfurt, które odniosło przekonujące zwycięstwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2, a bramki dla gości zdobył Omar Marmoush w 2. i 14. minucie, kolejno asystującemu H. Larssonowi.

W drugiej połowie, mimo starań drużyny gospodarzy, Eintracht Frankfurt potwierdziło swoją przewagę, a Nacho Ferri zdobył trzeciego gola dla swojego zespołu w 82. minucie, przy asyście M. Götze.

W trakcie meczu sędzia Sven Jablonski ukarał jednego z zawodników Union Berlin żółtą kartką - Robin Koch w 29. minucie. Nie odnotowano żadnych kartek czerwonych.

W kolejnych meczach Union Berlin zmierzy się z Napoli, Bayer Leverkusen oraz FC Augsburg, natomiast Eintracht Frankfurt będzie rywalizować z HJK Helsinki, Werder Bremen oraz VfB Stuttgart.